Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙОН. Собор духовенства Бориспільської і Київської єпархій привітав благочинного з днем тезоімеництва

5 лютого собором духовенства Бориспільської та Київської єпархій відслужено Божественну літургію в Св. Покровському храмі с. Жовтневе Переяслав-Хмельницького району. Настоятель жовтневського храму, який несе послух благочинного Другого Переяслав-Хмельницького благочиння протоієрей Генадій Спатарь святкував день пам’яті свого небесного покровителя – преподобного Генадія Костромського.
Після молебню, у привітанні імениннику архімандрит Ніл (Семенець) благочинний Першого Переяслав-Хмельницького благочиння нагадав, що 7 років тому, саме в цей день був освячений величний храм, де всі зібрались сьогодні, збудований трудами отця настоятеля. Він побажав о. Генадію від імені присутніх, духовенства та прихожан великих милостей Божих, доброго здоров’я і ревних трудів на ниві духовній на многая літа. Після уставних многоліть всім присутнім була запропонована святкова трапеза.