Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Відбувся фестиваль-конкурс присвячений 200-річюю народження Т. Г. Шевченко

1 лютого в Будинку творчості Голосіївського району міста Києва відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «Соняшник» присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченко. Концерт проводився для дітей інвалідів, дітей сиріт та дітей із різних соціальних груп Голосіївського району.
На запрошення організатора концерту, голови правління Міжнародного благодійного фонду «Соняшник» пані Алли Горбунової серед гостей фестивалю були: перший заступник Голови Голосіївської районної державної адміністрації у місті Києві — Іванченко Вадим Анатолійович, Надзвичайний та Повноважний Посол Сирії в Україні пан Мохамед Саїд Акіль, Надзвичайний та Повноважний Посол Палестини в Україні пан Мохамед Аль Асаад, Надзвичайний та Повноважний Посол Іраку в Україні пан Шорш Халід Саїд, Надзвичайний та Повноважний Посол Індонезії в Україні пані Нінік кун Нар’яті, Голова Парламенту жінок України пані Раїса Голубченко, директор благодійного фонду «Джерело» пан Костянтин Трощановський та інші.
З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира фестиваль-конкурс відвідав керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай. Владика супроводжував благочинний Голосіївського благочиння міста Києва протоієрей Павел Кирилов.
Звертаючись до організаторів, учасників та гостей Фестиваля владика поздоровив всіх із пам’ятною річницею присвяченої 200- річчю від дня народження великого сина України Тараса Григоровича Шевченко, подякував за увагу до дітей та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира.
Також, від імені та з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира преосвященний Миколай нагородив першого заступника Голови Голосіївської районної державної адміністрації у місті Києві Іванченко Вадима Анатолійовича Грамотою Української Православної Церкви.