Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій взяв участь у благодійному заході, проведеному спільнотої святого Егідія

7 січня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії  єпископ Макарівський  Іларій взяв участь у благодійній акції «Різдвяний обід для бідних та обездолених»,  яку кожного року у день  Різдва Христового проводить благодійна спільнота на честь святого Егідія.
Цього року на обіді зібралися більш як 300 бездомних  та знедолених  людей, яких обслуговувало близько 150 волонтерів.
Перед обідом був відправлений молебень, після якого владика Іларій передав   привітання з Різдвом Христовим та благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, а також звернувся до присутніх зі словами настанови.
Спільнота святого Егідія існує в Україні з 1991 року, і більшість її членів становлять православні християни. Своєю метою члени спільноти покладають євангельський принцип служіння бідним. В Україні члени спільноти піклуються про літніх в старечих будинках, а також самотніх людей похилого віку. Важливою частиною діяльності спільноти є допомога бездомним і всім, хто змушений просити милостиню на вулицях міст.