Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. У день пам’яті апостола Андрія Первозванного Предстоятель звершив святкове богослужіння у Голосіївському монастирі


13 грудня, у день пам’яті апостола Андрія Первозванного, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Покровському Голосіївському чоловічому монастирі.

Святкове богослужіння відбулось у храмі на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”.
Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, митрополит Васильківський Іоасаф, архієпископ Фастівський Даміан, архієпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ворзельський Ісаакій, єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк та духовенство обителі.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій возвів у сан архієпископа намісника монастиря владику Ісаакія. Богослужбовими нагородами були відзначені клірики Голосіївської обителі.

Після читання святого Євангелія Блаженніший архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після відпусту Предстоятель привітав намісника і будівничого Покровського монастиря архієпископа Ісаакія із сьомою річницею єпископської хіротонії, а братію і парафіян обителі – зі святом. Владика Ісаакій виголосив подячне слово.