Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВО. Відбувся 1-ий благодійний дитячо-молодіжний фестиваль духовної пісні «Покрий мене о Божа Мати»


В Іршавському будинку культури з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора на честь Покрови Пресвятої Богородиці відбувся 1-ий благодійний дитячо-молодіжний фестиваль духовної пісні «Покрий мене о Божа Мати». Дійство було організоване Іршавським молодіжним товариством на честь святого Пророка і Предтечі Господнього Іоанна.
В концерті взяли участь 250 учасників. Серед них вихованці шкіл-інтернатів Мукачева, Ужгорода, відомі хори Закарпаття, недільні школи парафій Іршавського благочиння.
Загалом участь в концерті взяли 12 хорових колективів.
Спеціальними гостями концерту були: зразковий дитячий ансамбль «Кирниченька», ансамбль «Іршава» та вихованці ужгородського родинного будинку сімейного типу «Нова сім’я».
В неділю до обіду в Свято-Іоанно-Богословському чоловічому монастирі с. Сільце була відслужена Божественна літургія, під час якої були піднесені молитви за дітей сиріт, а також онкохворих дітей. В 13.00 був відслужений молебень. О 14.00 братчики з усіма бажаючими відвідали онкохворих людей міста Іршави, в о 15.00 у виставковій залі Іршавського районного будинку культури проходила виставка робіт дітей- сиріт з дитячих будинків. Всі виручені кошти були передані на лікування онкохворих дітей. О 15.10 у головному залі Іршавського будинку культури проводилися різні майстер-класи для дітей.
Дві години всі затамувавши подих слухали акапельні і музичні піснеспіви. Дивилися, як діти говорять вірші і танцюють. Панувала справжня атмосфера великого свята. В кінці концерту на сцену разом зі всіма учасниками на сцену вийшов керуючий єпархією Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський. Владика привітав усіх з недільним днем та святом Покрови Пресвятої Богородиці, а також подякував організаторам і учасникам за чудовий, потужний концерт.
За особливі та особисті заслуги та активну молодіжну діяльність очільник Іршавської молодіжки отець Агапіт (Шпеняк) керуючим єпархією, владикою Феодором був нагороджений відзнакою Мукачівської єпархії.
Фото: Іван ФЕННИЧ