Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВИШГОРОД. Різдвяні зустрічі після Божественої Літургії

7 січня в районному будинку культури «Енергетик» відбувся благодійний виступ Недільної школи храму святих Бориса та Гліба в м. Вишгород.
Багато прихожан храму та мешканців міста прийшли подивитись на святковий виступ недільної школи.
Свято розпочалось з благословення благочинного Першого Вишгородського благочиння прот. Димитрія Денисенко та загальним хоровим співом тропаря Різдва Христового «Різдво Твоє Христе Боже наш».
Першими виступили найменші вихованці недільної школи діточки 2,5- 5 рочків. Діточки розповідали різдвяні віршики, виконали святковий танок та весело заспівали різдвяну пісеньку «Бім бом».
Середня група недільної школи 6-8 років підготувала святкову композицію «Різдвяна ялинка». Діточки розповіли всім, як шанують Бога та готуються до Різдва.
Ну і на останок глядачі з захопленням подивились виступ старшої групи Недільної школи дітей 9-12 років «Подарунки на Різдво» в якому дітки розповіли, що самий головний подарунок – це зробити добру справу і допомогти тому, хто цього дуже потребує. І тоді дійсно в серці поселяється Господь і ми маємо таку радість яку не можна отримати не від яких матеріальних подарунків. А також заспівали різдвяні колядки.
«Христос народився» — вітали діти і всі присутні радісно відповідали «Славімо Його». Всі присутні були дуже вдячні благочинному та Недільній школі за святковий концерт в якому діточки так радісно прославили Христа та ще й розповіли що самий головний подарунок — це допомогти тому, хто потребує.
Після святкового концерту відбулася святкова трапеза та благочинний привітав кожну дитину і подарував різдвяний подарунок.
Веселі та щасливі дітки виходили цього дня з церкви. Сподіваємось вони завжди матимуть в своєму серці радість зустрічі Бога.