Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. У Національній опері України відбулась ювілейна митрополича ялинка «Різдвяний вертеп-2013»

7 січня, у день Різдва Христового, у Національній опері Україні відбулося дитяче благодійне свято «Різдвяний вертеп-2013». Свято відвідали дітлахи з дитячих будинків та шкіл-інтернатів Києва та Київської області.
«Різдвяний вертеп» — це традиційне різдвяне дитяче свято, яке відбувається під патронатом Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира і проводиться вже десятий рік поспіль.
Організатором свята є Синодальний відділ УПЦ у справах молоді за підтримки народного депутата України Андрія Деркача.
Разом з Блаженнішим Митрополитом Володимиром участь у заході взяли: секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, голова Синодального відділу у справах молоді єпископ Обухівський Іона, голова Навчального комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент.
Урочистий захід відкрив Предстоятель Української Православної Церкви, який у своєму слові, зокрема, привітав дітей з різдвяними і новорічними святами:
«Нині у городі Давидовому народився Христос — Спаситель світу і радість ця переходить від покоління в покоління. Ангели сповістили цю радість людям у Віфлеємі, ангели сповіщають нам цю радість протягом всього нашого життя, допомагаючи нам бути чесними і побожними. Я сердечно вітаю всіх вас, а перш за все діток, які тут зібралися традиційно. Нехай Господь благословить нашу країну, нашу Церкву і кожного з вас, хто прийшов сюди, Своєю благодаттю та допомагає у вашому житті, у вихованні, навчанні, збереженні миру та доброму відношенні один до одного», — зазначив Архіпастир.
Також присутніх привітав заступник Міністра культури України Юрій Богуцький.
Протягом свята гості почули різдвяні колядки у виконанні відомих артистів і художніх колективів України, та отримали солодкі подарунки від Синодального відділу УПЦ у справах молоді.
Перед початком заходу Блаженніший Владика вручив організаторам та учасникам ялинки благословенні грамоти.