Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. У Києво-Печерській Лаврі відбувся перший Всеукраїнський з’їзд Союзу православних жінок

24 cічня у конференц-залі Святої-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45), з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і Всієї України Володимира, відбувся перший Всеукраїнський з’їзд Союзу православних жінок, який об’єднав представниць з України, Росії, Білорусі, Молдови та Вірменії навколо єдиної теми – духовна криза у суспільстві та роль православної жінки в її подоланні
Вітальним словом до учасників з’їзд відкрила голова Всеукраїнської громадської організації «Союз Православних Жінок» Ольга Коваленко.
Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній зачитав привітання Блаженнішого Митрополита Володимира до організаторів та учасників форуму. Голова Синодального відділу у справах сім’ї єпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон акцентував увагу на необхідності поєднання зусиль Церкви та Союзу православних жінок у подоланні духовної кризи, що сьогодні охопила суспільство.
Радник Президента Анна Герман привітала учасниць форуму від імені Президента України, радник Прем’єр-міністра України та голова Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє» Валентина Довженко передала вітання від Голови Уряду.
Також присутніх привітали: голова Синодального відділу місія «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик) та голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Георгій Коваленко.
Серед головних тем, які обговорювалися під час з’їзду:
- моральність та етичність зовнішньої реклами;
- духовна криза в суспільстві та роль православної жінки в її подоланні;
- план роботи в єпархіях УПЦ у найближчій рік та ін.