Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

30.11.2011. ЛЬВІВ. Архієпископ Августин взяв участь у заходах днів безпеки дорожнього руху

27 листопада, архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі в м. Львові, на якій парафіяни, як і 20 листопада, молилися за упокій тих, хто загинув у ДТП. Це молитовне поминання ввійшло у низку заходів, що проводилися в рамках днів безпеки дорожнього руху.
22 листопада архієпископ Августин дав інтерв’ю журналістам програми «Надзвичайні новини» телеканалу ICTV про співпрацю духовенства з співробітниками Державної Автомобільної Інспекції з метою зниження аварійності з трагічними наслідками на дорогах України.
17 листопада, владика Августин разом зі священнослужителями всіх конфесій взяли участь у роботі Круглого столу на тему: «Профілактичні розмови з громадськістю задля зменшення показників дорожньо-транспортного травматизму» під керівництвом начальника управління ДАІ у Львівській області підполковника міліції Андрія Карпінця. На початку бесіди головуючий зазначив, наскільки важливою є підтримка Церкви у профілактиці дорожньо-транспортного травматизму: «Церква є тією інституцією, до якої прислуховується населення. Нам дуже потрібна ваша допомога. Зокрема, ми просимо вас на богослужіннях звертати увагу парафіян на те, що слід дотримуватися правил дорожнього руху. Переконаний, що ця тема для всіх нас є важливою, оскільки неприпустимо, щоб у мирний час гинули люди на дорогах. За кількістю жертв внаслідок ДТП Львівщина посідає п’яте місце у нашій державі. Щоденно в Україні гине четверо людей, які знехтували правилами переходу проїжджої частини дороги, а 25 з них – отримують різного роду травми. Смертність внаслідок ДТП перевищує смертність від онкологічних, серцево-судинних та інфекційних захворювань». На завершення Андрій Карпінець подякував священнослужителям за участь у такій важливій справі.
Прес-служба Львівської єпархії