Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

10.11.2011. МОСКВА. Відбулась зустріч голів Синодальних військових відділів Української та Руської Православних Церков

8 листопада у приміщенні Синодального відділу РПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та правоохоронними установами, відбулася зустріч Голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископа Львівського і Галицького Августина з Головою Синодального відділу Московського Патріархату протоієреєм Димитрієм Смірновим.
У зустрічі взяли участь: начальник Управління по роботі з віруючими військовослужбовцями Головного управління по роботі з особовим складом Міністерства оборони РФ Лукічьов Б.М., а також заступник голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архімандрит Лука (Винарчук), помічник голови Синодального відділу УПЦ полковник Бочкарьов М. В., заступник голови Синодального відділу РПЦ протоієрей Димитрій Ніколаєв.
Під час зустрічі обговорювались питання щодо можливих моделей духовно-пастирської служби у Збройних Силах (інституту військового духовенства). Зокрема, обговорювався стан справ, у цьому питанні, в закордонних арміях.
Владика Августин ознайомився з роботою по введенню військового духовенства у Збройних Силах Російської Федерації. Обговорювались проблемні питання по підбору священиків для військових формувань. Борис Лукічьов проінформував владику як йде процес відродження військового духовенства в ЗС РФ. Владика Августин запросив прот. Димитрія Смірнова ті Лукічьова Б.М. взяти участь у конференції, яка відбудеться в Києві 13-14 грудня.