Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

22.11.2010. КИЇВ. Блаженніший Митрополит звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі

21 листопада, у день собору Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних сил безплотних, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божесвенну літургію у храмі Преображення Господнього у Голосіївському районі міста Києва (масив Теремки-2, вул. Василя Касіяна, 1).
Йому співслужили: архієпископ Нижедунайський Касіан (Румунська Православна Церква), єпископи Хотинський Мелетій та Переяслав-Хмельницький Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), а також храмове духовенство.
Архіпастир привітав вірян зі святом і побажав допомоги ангелів у справі досягнення життя вічного.
Відзначимо, що цього дня богослужіння у храмі звершувалося трьома мовами — церковно-слов’янькою, українською та румунською.
Від імені духовенства та парафіян староста Спасто-Преображенського храму народний депутат України Ігор Лисов привітав Митрополита Володимира з 75-річчям та подарував сертифікат на 5 тисяч примірників «Закону Божого».
Також Первосвятитель подарував громаді ікону та ковчег із часточками мощей Преподобних Києво-Печерських. Перед початком богослужіння Блаженніший Владика супроводив святині до свого місця у храмі та під спів тропаря молитовно вклонився мощам Києво-печерських угодників.