Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ДНІПРО. Суд не відпустив митрополита Арсенія з-під варти


13 травня у Дніпровському апеляційному суді міста Дніпро відбувся розгляд скарги захисту намісника Святогірської лаври митрополита Арсенія на запобіжний захід у вигляді 60 днів у СІЗО без права застави. Як повідомляє Суспільне, судді залишили запобіжний захід без змін: перебування під вартою до 22 червня 2024 року без права на заставу.
Митрополит Арсеній взяв участь у засіданні по відеозв’язку. Владика заявив, що не визнає своєї провини у розголошенні на проповіді локації сил ЗСУ.

«Мені представниками СБУ було сказано, що виїздить поліцейський пост, який перевіряє документи людей, які приїжджають з інших областей. Я з представниками СБУ за ці сім місяців, поки мене не взяли під варту, я з ними спілкувався. Ніяких нарікань з їхнього боку не було», – зазначив владика.

Сторона захисту просила суд відпустити ієрарха УПЦ під домашній арешт із заставою близько 60 тисяч гривень. Крім того, адвокат владики вважає, що з юридичного погляду звинувачення митрополиту не обґрунтовано, він заявив, що направив відповідний запит до Міністерства оборони.

До суду прийшло близько 20 парафіян УПЦ, які молитовно підтримали владику в суді. Вони заявили, що не погоджуються з вироком.

Фото: Скриншот з youtube-каналу Суспільного