Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

РІВНЕ. Православного священника виганяють з будинку


У селі Почапки “священник” ПЦУ вселився у церковний будинок, де проживав священник УПЦ з родиною, не даючи часу на виселення. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.

Як стало відомо, цього тижня община ПЦУ села Почапки Острозького благочиння разом зі своїм настоятелем вселилася у церковний будинок в якому разом з родиною проживав священник УПЦ. Також у цьому будинку релігійна громада УПЦ молилася після того, як прихильники ПЦУ провели голосування та здійснили так званий перехід.

“Ми з родиною понад десять років живемо у цьому будинку, тримаємо господарство, я бджоляр. Попередньо після суду, який община ПЦУ виграла, у нас була домовленість, що ми переїдемо, як закінчиться опалювальний сезон. Однак до нас нахабно у будинок вдерлися, не даючи можливості зібратися та поселили разом з нами “священника” ПЦУ”, – розповідає протоієрей Андрій Юрчук , настоятель Хресто-Воздвиженської парафії УПЦ.

“Священник” ПЦУ розмістився у кімнаті, де віряни УПЦ молилися понад рік. Родина отця Андрія Юрчука немає поки куди з‘їжджати, тому змушена ділити хату з непроханим гостем.

“У нас спільна кухня та санвузол. Уявили? Ми в цьому будинку робили ремонт, дбали про нього. Тепер змушені виїхати, щоправда поки немає куди. У селі наша родина придбала будинок, але він не придатний до життя. Там треба робити ремонт”, – говорить отець Андрій.

Отож релігійна громада УПЦ, яку два роки тому виселили з храму, тепер зіткнулася з новим викликом – потрібно шукати приміщення для молитви та закінчити ремонт у будинку настоятеля, щоб родина могла переїхати.

Нагадаємо, що ми вже оголошували про збір коштів на будівництво храму у селі Почапки. Нову церкву у селі почали будувати у листопаді 2023 року.

Фінансової спроможності вірянам УПЦ не вистачає, щоб побудувати храм, тому наші брати та сестра по вірі просять підтримки фінансової та молитовної.

Пожертвувати гроші на будівництво храму можна на карту : 5363542090318362 (карта Приват Банк)