Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КРЕМЕНЧУК. У монастирі молитовно відзначили свято Козельщанської ікони Божої Матері


Сотні паломників, прихожан і священства об’єднала у Козельщанському Різдва Пресвятої Богородиці жіночому монастирі велична подія – день вшанування Козельщанської ікони Божої Матері. Цей день особливий для всієї Полтавщини, коли вшановується головна покровителька і заступниця нашого краю — чудотворна Козельщанська ікона Божої Матері. У Різдва Пресвятої Богородиці жіночому монастирі зберігається її чудотворний образ, Архієреї зі всієї області та сусідніх регіонів правили урочисту святкову Літургію, прославляючи Козельщанську Богородицю та просячи у неї милості для всієї полтавської громади.

Божественну Літургію очолив митрополит Кременчуцький і Лубенський Миколай у співслужінні митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, митрополита Олександрійського і Світловодського Боголеп, священнослужителів єпархії.

За Богослужінням помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після Богослужіння було звершено Хресну ходу з чудотворним образом Козельщанської Ікони Божої Матері. Високопреосвященніший Миколай звернувся до православних зі словами настанови та привітання з великим святом, побажав, щоб любов до Божої Матері об’єднувала всіх нас навколо вічних цінностей та давала сили та надію на мир та зцілення. Висловив подяку духовенству та мирянам за спільну молитву, особливі слова за працю на благо Святої Української Православної Церкви висловив ігумені жіночого монастиря Варсонофії (Семенюк).