Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ОДЕСА. Насельники Покровського скиту врятували від пожежі будинки в селі Маринівка


Пожежна машина Покровського скиту с. Маринівка Біляївського району Одеської області першою прийшла на допомогу місцевим жителям, будинки яких опинилися в охопленій вогнем зоні. Насельники скиту УПЦ зупинили поширення вогню на житлові споруди до прибуття рятувальників ДСНС. Про це 21 червня повідомила пресслужба Одеської єпархії.

«Через необережне поводження з вогнем у селі загорівся сухостій, сильний вітер розігнав полум’я і вогонь у щільну підійшов до трьох житлових будинків на березі лиману в селі Маринівка. Місцеві мешканці одразу ж зателефонували до ДСНС та звернулися до Покровського скиту до скитоначальника архімандрита Мелетія, який разом із братією одразу ж виїхав на пожежу на монастирській пожежній машині», – зазначають в єпархії.

До прибуття рятувальників ДСНС, які територіально розташовані в Одесі, ченці разом із місцевими жителями локалізували пожежу та зупинили поширення вогню на житлові споруди. «Два пожежні розрахунки з міста, що прибули через деякий час, із за віддалення села (майже 30 км), відразу ж розпочали проливку і гасіння пожежі, яка була успішно ліквідована», – далі інформують в пресслужбі.

Як зазначили співробітники ДСНС України, якби не своєчасна допомога монастирської пожежної команди та пожежного автомобіля, то наслідки пожежі були б набагато страшнішими.

«Місцеві жителі с. Маринівка подякували митрополиту Агафангелу, що за його благословенням та коштам Церкви придбано пожежний автомобіль для Покровського скиту, який вже неодноразово приходив на допомогу жителям навколишніх сіл, куди через віддаленість міста, державні пожежні розрахунки не можуть оперативно прибути. Особливу подяку жителі Маринівки висловили архімандриту Мелетію за його постійну допомогу людям у складних ситуаціях у селі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, підстанцію Екстреної медичної допомоги Центру медицини і катастроф Одеського регіону було відкрито в Покровському скиту с. Маринівка у жовтні 2020 року.