Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Благочиння моляться у пристосованих приміщеннях попри інформацію про їхній “перехід” до ПЦУ


10 березня  в приватній оселі старости Свято-Покровської громади УПЦ села Веселе Луцького благочиння була звершена Божественна літургія, на котру зібралось до 30-ти прихожан, що залишились вірними канонічній Церкві. Службу Божу звершив клірик храму села Баїв отець Миколай Левковець, котрий правитиме у молитовній кімнаті, допоки не одужає настоятель громади протоієрей Миколай Іллюк.

Збори територіальної громади у Веселому відбулись тижнем раніше. За результатами голосування, 38 чоловік залишились зі своїм настоятелем і не пішли у ПЦУ. Як повідомили прихожани УПЦ, в цю неділю в захоплений храм прийшли близько 50 чоловік, багато кого актив громади раніше ніколи не бачив на службах.

У селі Шепель, де настоятелем Свято-Успенської громади УПЦ теж є протоієрей Миколай Іллюк, прихильникам ПЦУ також не вдалося переконати піти у нову організацію всіх мешканців. Тут, як повідомляють джерела, з отцем Миколаєм залишились 17 чоловік. Для Богослужінь прихожани також підшукали тимчасове молитовне приміщення.