Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Священики УПЦ обговорюють методи духовно-пастирської роботи з військовими з поствоєнним синдромом


12-13 лютого в столичному Покровському монастирі проходить навчальний семінар для військових священиків «Психологічна реабілітація учасників бойових дій, членів їх сімейних і родинних загиблих». Про це повідомляє Інформаційно-просвтіницький відділ УПЦ з посиланням на kapelan.org.ua.

Всеукраїнський захід розпочався з богослужіння в академічному храмі Воскресіння Христового пам’яті ветеранів Афганістану, яке очоловив голова Синодального військового відділу УПЦ митрополит Августин.

«Блаженніший Митрополит Онуфрій благословив зібратися священикам і військовим з усіх єпархій УПЦ. Запрошені добрі спеціалісти. Поєднати науку медичну і психологічну з пастирським досвідом – це буде результативно», – зазначив митрополит Августин.

Голова Синодального військового відділу УПЦ повідомив, що зустрічі військових священиків відбуваються не вперше і у різних куточках України.

«Сьогодні це не просто збори військових священиків, це семінар, на якому наші отці, які опікуються військовими, правоохоронцями й іншими силовиками, будуть вивчати методи і способи духовно-пастирської роботи з тими людьми, які мають психологічні травми, так званий поствоєнний синдром», – зауважив владика.

Цього дня був нагороджений ветеранський актив. Нагороди, які благословив вручити Блаженніший Митрополит Онуфрій, ветеранам передав митрополит Августин.

«Сьогодні ми вже розпочали відзначати тридцяту річницю від дня виводу військ з Афганістану. Кульмінація буде 15 лютого, на свято Стрітення Господнього. Сьогодні на Літургії були присутні ветерани афганці, представники держави, вручені церковні нагороди», – сказав митрополит Августин.

Представники військового духовенства подарували храму Воскресіння Христового пам’яті ветеранів Афганістану ікону «Собор святих воїнів».

Далі форум продовжив свою роботу у Голосієвському Покровському монастирі де було проведено спеціалізовані психологічні тренінги.