Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВІННИЦЯ. Суд відмовив колишньому Вінницькому митрополиту Симеону у задоволенні забезпечення позову

Сьогодні, 5 лютого 2019 року, апеляційний суд задовольнив апеляційні скарги представників Київської Митрополії Української Православної Церкви – відповідача у цивільній справі за позовом Володимира Шостацького  (Симеона) про поновлення на роботі. Скасовано ухвалу Вінницького міського суду від 28 грудня 2018 року про забезпечення цього позову. Також суд відмовив позивачу у задоволенні забезпечення позову. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Вінницької єпархії.

“Забезпечення позову – це вжиття судом, у провадженні якого знаходиться справа, заходів щодо охорони матеріально- правових інтересів позивача проти несумлінних дій відповідача (який може, зокрема, сховати майно, продати, знищити або знецінити його), що гарантує реальне виконання позитивно прийнятого рішення та захист прав позивача.

Про мотивацію рішення повідомимо пізніше, коли буде виготовлено повний текст постанови” – інформує прес-служба Вінницького суду.

Таким чином, Вінницький суд зняв заборону на державну реєстрацію архієпископа Варсонофія як керуючого Вінницькою єпархією.

Вінницька єпархія вітає справедливе рішення суду, яким відновлено законність по відношенню до ії керівника і архіпастиря.