САРНИ. Митрополит Анатолій освятив хрест з нагоди 130-річчя храму
09.10.2017
news, Летопись епархий
![DSC_0254-2](http://pravoslavye.org.ua/wp-content/uploads/2017/10/DSC_0254-2-150x150.jpg)
З нагоди ювілею – 130-річчя з дня забудови храму Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський очолив Божественну Літургію у Свято-Успенськму Храмі міста Рокитно, Полісся.
Його Високопреосвященству співслужили: Високопреосвященніший Олександр, архієпископ Городницький, вікарій Київської Митрополії, настоятель храму протоієрей Йосиф Петрущак та духовенство Сарненської єпархії.
Після Божественної Літургії на території Храму Владика Митрополит освятив пам’ятний знак – гранітний Хрест, возведений во ознаменування 130-річного ювілею Храму. Також, Митрополит Анатолій відзначив благодійників церковними нагородами та висловив подяку всім, хто прийняв участь у встановленні пам’ятного Хреста.