Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

УЖГОРОД. Представники єпархії взяли участь в урочистому Віче з нагоди Дня міста

23 вересня, за доброю традицією на День міста відбулось Віче з нагоди відзначення 1124-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто. Урочистості відбулися у залі обласної філармонії, розпочали їх із Державного гімну України, який виконав Заслужений академічний Закарпатський народний хор.
З благословення керуючого Мукачівською православною єпархією Феодора, архієпископа Мукачівського і Ужгородського вітальну адресу архієрея для міського голови Ужгорода Богдана Андріїва та мешканців обласного центру Закарпаття передали священнослужителі єпархії, зокрема секретар Єпархіального управління – протоієрей Віктор Місо та благочинний міста Ужгорода – протоієрей Володимир Гуй.
Серед нагороджених лауреатів “Почесної відзнаки Ужгородської міської ради”, на урочистому заході став також і клірик Мукачівської православної єпархії – заслужений артист України, голова єпархіального відділу церковного, культурно-просвітницького служіння – архідиякон Олександр Садварій, який отримав з рук міського голови нагороду за особистий внесок в розвиток музичної сфери міста.
Після офіційної частини Віче колективи Закарпатської обласної філармонії подарували мистецьке вітання учасникам зібрання.