Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

НОВА КАХОВКА. Владика Філарет взяв участь в урочистості з нагоди Дня Перемоги

Святкування Дня Перемоги розпочалося традиційною ходою, в якій узяли участь ветерани, учасники бойових дій в Афганістані та АТО, керівництво міста, представники депутатського корпусу, трудових колективів, військових, спортсменів, учнівської та студентської молоді, жителів міста.
На центральній площі міста відбувся мітинг. До його учасників звернулися міський голова Володимир Коваленко, студент приладобудівного технікуму Михайло Олійник, учасник звільнення України Степан Тимофійович Міненко та голова громадської організації воїнів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков.
Після урочистостей присутні вшанували пам’ять синів та дочок нашого народу під час мітингу у парку Слави.
У Каховці відбулися урочистості з нагоди Дня Перемоги. Біля меморіалу героям війни зібралися представники міської та районної влади, громадськості, духовенства. Розпочалася насичена святкова програма, під час якої до присутніх звернулися голова районної адміністрації В. Салтиков, міський голова А. Дяченко, представники молоді та військових. На запрошення організаторів, у мітингу взяв участь і звернувся до присутніх Преосвященніший єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет. Наприкінці святкового дійства керівники, громадськість та представники духовенства поклали квіти до меморіалу Героям війни.