Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

СУМИ. Візит милосердя до Центру реабілітації

21 березня, З благословення архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія, учасники соціального служіння «Милосердний самарянин» єпархіального відділу у справах сім’ї відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації м. Суми, з яким їх зв’язують вже довга співпраця. Цього разу за допомоги благодійників та парафіян вдалось дітям з Центру передати засоби особистої гігієни, які щодня потрібні вихованцям закладу.
Ось що про цей візит розповіла керівник служіння Москалець Богдана Володимирівна: «Ми вже давно перестали переживати про такі речі: закінчилось – купили. Але у дітей з Центру соціально-психологічної реабілітації зовсім інші обставини… І такі, на перший погляд прості потреби, не завжди можуть бути вирішені просто.
Але бувають і маленькі чудеса! Коли ліг у ліжечко на тиху годину чи обдумуєш домашнє завдання за столом, і раптом – кільканадцять ящиків чудового різнобарвного дитячого мила та шампуньки чекають у душі!
Добрі люди передали служінню «Милосердний самарянин» для діточок з центру цілу гору приємних та корисних подаруночків. Радуються педагоги та вихователі, надіємось зрадіє і дітвора — красиві пляшечки сьогодні отримають всі!
А ще хлопчики отримають чудові модні кросівки, черевики, а дівчата блузки та светрики від наших прихожан».