Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Священики Волинської єпархії взяли участь у святі «сонячних дітей»

20 березня, напередодні Міжнародного дня людей з синдромом Дауна, у Палаці учнівської молоді міста Луцька тривало свято, організоване батьками та меценатами ГО «Даун-синдром». З благословення керуючого Волинською єпархією єпископа Нафанаїла, на урочистому концерті були присутні голова єпархіального молодіжного відділу ієромонах Ілля (Вишневський), настоятель храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці села Воротнів Луцького району протоієрей Михаїл Росоловський, голова просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук.

Глядачів та співорганізаторів вітали «сонячні діти» та їхні батьки, які підготували для них власну концертну програму. Їхнє громадське об’єднання – це товариство людей, яких звела спільна проблема: як допомогти своїм особливим дітям розвиватись та навчатись. Цього дня учасники свята показали свої досягнення та дякували небайдужим за підтримку у цій роботі.

Зокрема, керівники ГО «Даун-синдром» висловили вдячність Волинській єпархії Української Православної Церкви, яка багато років допомагала цим батькам і дітям.

Окремі подяки за підписом голови цього об’єднання Олени Мельник отримали керуючий єпархією владика Нафанаїл, протоієрей Михаїл Росоловський, ієромонах Ілля (Вишневський), протоієрей Валентин Марчук.