САРНИ. Митрополит Анатолій освятив новий іконостас у селі Новаки
28.12.2016
news, Летопись епархий
![DSC_0328](http://pravoslavye.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/DSC_0328-150x150.jpg)
Відбувся архіпастирський візит керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського до церковної громади Свято-Троїцького Храму села Новаки, Володимирецького району, Полісся, під час котрого, архіпастир звершив Божественну Літургію.
Необхідно зазначити, що Храм новий, котрий побудували віруючи люди Полісся за декілька років. З нагоди встановлення нового Іконостасу громада запросила свого архіпастиря – Митрополита Анатолія, котрий прибув для його освячення.
На Малому вході Владика освятив новий Іконостас Храму, котрий звершили поліськи майстри.
По закінченню Божественної Літургії Владика Анатолій висловив подяку отцю настоятелю – протоієрею Іоанну Якимчуку та парафіянам за понесені труди. Богослужіння закінчилося співом многоліття.