Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. Клірик єпархії освятив хірургічне відділення Ратнівської райлікарні

10 жовтня у центральній районній лікарні знову була приємна подія – після завершення поточного ремонту відбулося освячення хірургічного відділення, яке здійснив настоятель храму преподобного Агапіта Печерського, що знаходиться на території лікарні, протоієрей Ігор Антонюк.
З цієї нагоди зібралися усі працівники відділення, навіть ті, що були у щорічних відпустках. Сьогодні тут під керівництвом завідуючого відділенням Валерія Пасяпрацює 30 медиків, з них п’ять – лікарі (один із хірургів Олександр Ковч служить в АТО, виконуючи там свою відповідальну місію лікаря). Як повідомив головний лікар центральної районної лікарні Михайло Бегаль, на роботу у лікарню запросили двох хірургів, які після проходження інтернатури будуть працювати у нашому районі. А у 2017 році подадуть заявку ще на одного лікаря-хірурга. Привітали медперсонал із завершенням ремонту заступник головного лікаря Володимир Колотюк та головна медсестра Людмила Ковч.
Ремонт хірургічного відділення розпочався ще в грудні минулого року, потребував немало коштів і зусиль, а завершився на початку вересня цього року. За цей період замінили підлогу в коридорі – її виклали плиткою, пофарбували стіни в коридорах, стіни і підлогу у палатах, відремонтували санвузли, облаштували душову. Немало потрудився для цього медперсонал. І вже 29 вересня в обидві частини хірургічного відділення почали приймати хворих, коли все остаточно було доведене до ладу. Однак ще попереду – ремонт палат з метою більш комфортного перебування пацієнтів.
Протоієрей Ігор привітав присутніх медиків і хворих, прочитав над ними Євангеліє, помолився за здоров’я усіх без винятку працівників відділення, окропив їх та все приміщення святою водою і побажав здоров’я та Божої допомоги у нелегкій роботі.