Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Голова СБУ про Хресний хід: Віруючі України мають безперечне право на вільне віросповідання


16 липня під час спільного брифінгу СБУ та Нацполіції голова Служби безпеки України Василь Грицак відповів на запитання журналістів стосовно можливих провокацій навколо Всеукраїнського Хресного ходу, що можуть призвести до дестабілізації в Україні.

«Тим силам, які не бажають Україні добра… потрібен Франц Фердинанд, який слугував першопричиною Першої світової», – відзначив голова СБУ, вказуючи на те, що законну ходу можуть використати ворожі державі провокатори у власних цілях. «Я не буду усугубляти і нагнітати ситуацію», – підкреслив В. Грицак.

Разом із тим, він зазначив, що віруючі України мають безперечне право на вільне віросповідання. «Тобто є люди, які вірять в Бога і шлях до Бога лежить через саме через цю конфесію. Які не в чому не винні, які дійсно щиро вірять в Бога і йдуть в цій ході», – пояснив глава Служби безпеки. Він також додав, що є й інші люди, які дуже далекі від Бога, та «роблять все і використають будь-який привід, навіть самий цинічний, для того, щоб здитонувати ситуацію всередині держави».