Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

ЛУЦЬК. Вихованці та викладачі недільної школи привітали людей з вадами слуху

Вихованці та викладачі недільної школи, що діє при кафедральному Свято-Покровському храмі міста Луцька привітали людей з вадами слуху.

Діти подарували присутнім святковий настрій, показавши повчальну притчу про чоловіка, який на Різдво чекав Господа у гості, але не зважаючи на це не відмовляв іншим перехожим у їхніх проханнях.

Яким було його здивування, коли він дізнався, що Господь приходив до нього тричі, адже як було сказано у висновку: «Пам’ятайте, усе, що ви робите немічному, хворому, бідному,це усе ви робите Богу. Втираючи сльози тим, хто плаче, ви втішаєте Його. Даючи нічліг безпритульному, ви приймаєте Його. Господь завжди поруч і те, що ви робите ближнім своїм, ви робите Богу».

У цей вечір дітвора також тішила присутніх колядками та віншуваннями. На заваршення керівник недільної школи ієром. Ілля (Вишневський), котрий є духівником УТОГу звернувся до присутніх з вітальним словом.

Особливістю вечора став виступ творчого колективу УТОГу, котрі заколядували усім присутнім мовою жестів. Для присутніх вечір приніс багато позитивних емоцій, вони щиро дякували дітям, і запрошували ще у гості.