Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Предстоятель УПЦ: Церква молиться за спокій усіх, хто загинув, і за примирення усіх, хто ворогує

8 лютого Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; єпископи Руської Православної Церкви Закордоном: Сієтлійський Феодосій, Мейфільдський Георгій, Манхетенський Миколай; а також єпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим і духовенство обителі.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство звернувся до пастви зі словами проповіді.

Під час богослужіння єпископом Мейфільдським Георгієм була звершена дияконська хіротонія.

По завершенні Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив заупокійну літію, за якою молився про упокоєння душ усіх, хто загинув в роки гонінь у ХХ столітті, а також під час минулорічних трагічних подій на Майдані Незалежності у Києві, в Одесі та на Сході України.

“Церква не дає політичної оцінки останнім подіям в Україні, але молиться за спокій усіх, хто загинув, і за примирення усіх, хто ворогує”, – зазначив Його Блаженство.

http://news.church.ua/