Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Відбулося чергове засідання Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій

 

10 лютого в Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулося засідання Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій. За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Українську Православну Церкву представляв Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Також у зустрічі взяли участь секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Миколай Данилевич та співробітник ВЗЦЗ Сергій Бортник.

Про стан державно-конфесійних відносин присутнім розповів голова Департаменту у справах релігій та національностей А. В. Юраш. Під час дискусії митрополит Антоній наголосив на необхідності дотримання принципу рівності всіх конфесій перед законом. Також учасники засідання висловили стурбованість з приводу скасування Верховною Радою України Національної експертної комісії з питань суспільної моралі.

Присутні заслухали інформацію про підготовку візиту до України делегації Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ) з Женеви в березні цього року задля вивчення можливої ролі цієї відомої міжнародної міжконфесійної організації в сприянні встановленню миру в Україні. Підготовкою цього візиту займається Українська Православна Церква.

Під час засідання відбулася також зустріч з керівництвом Світового Конгресу Українців. Йшлося про поглиблення співпраці української діаспори з громадськими та релігійними об’єднаннями України. Члени ВРЦіРО прийняли також «Звернення про обов’язок допомагати у захисті Батьківщини».

Від цього засідання головування у ВРЦіРО переходить до Української Уніонної Конференції Церкви адвентистів сьомого дня.