Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

НІМЕЧЧИНА. Відбулася зустріч контактної групи глав та представників церков і релігійних організацій України та Росії

20-22 січня в місті Вупперталь (Німеччина) відбулася зустріч Контактної групи глав та представників церков і релігійних організацій України та Росії, на якій було обговорено кроки реалізації резолюції круглого столу в Осло від 11 вересня 2014 року. Зустріч відбулася за сприяння Об’єднаної методистської церкви Німеччини.

За благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія від Української Православної Церкви у зустрічі взяв участь заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

У ході роботи Контактної групи було висловлено низку пропозицій щодо пріоритетних напрямків подальшого розвитку діалогу між представниками релігійних об’єднань двох країн. Були запропоновані шляхи розширення надання релігійними організаціями гуманітарної допомоги для мешканців Донбасу, вимушених переселенців та біженців. Також були розглянуті можливі кроки з продовження діалогу церков та релігійних організацій обох країн з метою пошуку примирення між народами.