Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

МУКАЧЕВЕ. Молодь Перечинщини долучилася до благодійної акції – «Щедрий вечір, добрий вечір»

З 3 по 5 січня 2015 Перечинська міська рада протягом тривалого часу проводить благодійну акцію «Добрий вечір, щедрий вечір».

В ході даного заходу, міський голова, представники депутатського корпусу міста, працівники апарату міської ради, спільно з благочинним Перечинського району, протоієреєм Володимиром (Грицько), настоятелем Свято-Миколаївського храму православної громади міста та архімандритом Миколаєм (Шестак) – духівником жіночого монастиря на честь святої рівноапостольної Марії Магдалини, що в селі Зарічево, головою Перечинського молодіжного братства імені архімандрита Василія (Проніна) та молодь  приходять до ветеранів праці, інвалідів війни, одиноких, перестарілих громадян, багатодітних сімей та інших жителів міста, які потребують додаткової уваги і приносять їм подарунки. А в подарунку – всі необхідні продукти для святкового столу, без яких не може обійтись Свята Вечеря та Різдвяні свята. Це мука, цукор, яйця, риба, крупи, ковбаса, сир, майонез та інше.

В цьому році, такі пакунки рознесені 100 родинам Перечина. Разом з тим, кожен учасник благодійної акції «Щедрий вечір, добрий вечір», отримав вітальну листівку від міського голови Мирослави Гуранич, а від о. Володимира та о. Миколая – благословення та щиру колядку