Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Керуючий справами УПЦ зустрівся з генеральним секретарем «Громади святого Егідія»

5 липня, Керуючий справами УПЦ архієпископ Бориспільський Антоній у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі зустрівся з професором римського університету «Рома Тре», генеральним секретарем «Громади святого Егідія» Адріано Роккуччі. Цього року громада відзначає 44-річчя з дня свого заснування.
У ході зустрічі архієпископ Антоній відзначив плідність тривалої співпраці, що склалася між Православною Церквою та католицьким рухом мирян «Громади святого Егідія». Зокрема, учасниками зустрічі була відзначена важливість взаємодії в області свідчення всьому світу про традиційні християнські цінності.
На завершення бесіди владика Антоній передав пану Роккуччі останні видання Київської духовної академії.
Благодійна і миротворча організація «Громада святого Егідія» заснована 1968 р. у Римі викладачем церковної історії Андреа Ріккарді в якості протидії ідеям вкрай лівого спрямування, що розповсюджувалися в той час серед молоді Заходу.
«Громаду святого Егідія» іноді називають «католицькою ООН» через її активну діяльність на міжнародній арені. Вона сприяла врегулюванню багаторічного конфлікту в Мозамбіку, працювала в Косово та Алжирі.
Зараз в лавах організації нараховується близько 40 тис. осіб. Вона займається благодійною діяльністю більш ніж в 60 країнах світу.