Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

17.04.2012. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви привітав духовенство і мирян зі світлим Христовим Воскресінням

Традиційно на другий день після Пасхи Блаженніший Митрополит Володимир вітає духовенство і віруючих зі святом Воскресіння Христового
16 квітня, за благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні секретаря Київської Митрополії протоієрея Віталія Косовського та духовенства столиці звершив пасхальну Вечірню у храмі Києво-Печерської Лаври на честь преподобних Антонія та Феодосія Печерських.
За богослужінням також молились: архієпископи Білогородський Миколай, ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Городницький Олександр, єпископи — Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій та Обухівський Іона.
Перед богослужінням Митрополит Володимир поздоровив ієрархів, духовенство та віруючих із святом Пасхи. Після богослужіння від імені вікарних архієреїв, духовенства, чернецтва Київської єпархії та боголюбивих мирян Блаженнішого Владику поздоровив митрополит Павел.
Окрім цього Архіпастир удостоїв ряд кліриків Київської єпархії богослужбових нагород.
По закінченні а благословенням Блаженнішого Владики, вірянам були роздані іконочки Воскресіння Христового.