Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

30.01.2012. ВІННИЦЯ. Генеральний Консул Республіки Польща привітав митрополита Симеона з Різдвяними святами

26 січня, на запрошення митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона, до митрополичої резиденції у Спасо-Преображенському кафедральному соборі завітав Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек.
Пан Свідерек прибув у супроводі двох консулів, і від імені усіх працівників Польського консульства у Вінниці привітав митрополита Симеона з Різдвяними святами. У подарунок митрополиту Симеону Генеральний Консул вручив символ чемпіонату Європи з футболу, який Україна та Польща проводитимуть разом влітку 2012 року.
У свою чергу, владика Симеон вручив гостям пам’ятні сувеніри та привітав їх зі святами. Архієрей подякував пану Свідерку та працівникам Польського Консульства за сприяння в укріпленні дружніх стосунків між народами України та Польщі.
Разом з офіційними польськими особами привітати митрополита Симеона прибув дитячий музичний колектив «Центру польської культури імені Т. Падури» з м. Козятина Вінницької області. Діти на чолі зі своїм керівником Наталею Чайковською потішили чудовим виконанням різдвяних колядок польською та українською мовами. Маленькі колядники отримали від владики Симеона солодкі подарунки.