Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

03.11.2011. ЛЬВІВ. Архієпископ Августин взяв участь в урочистостостях з з нагоди прийняття присяги новобранцями в аеромобільному полку

29 жовтня, в 80 окремому Ордена Червоної Зірки аеромобільному полку проходили урочистості з нагоди прийняття присяги новобранцями. На запрошення командування на свято прибув голова Синодального відділу зі взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України у супроводі голови військового відділу єпархії священика Василія Марунчака. Їх зустрічали командир полку полковник В.М.Копачинський, заступник командира полку з виховної роботи підполковник І.В.Контерук, голова Ради ветеранів 7-го механізованого полку підполковник у відставці Б.П.Попов та інші офіцери штабу.
Після привітальних слів владика прочитав молитву на прийняття присяги та благословив всіх присутніх Почаївською іконою Божої Матері, яку подарував військовикам в полкову капличку св. пророка Божого Іллі. Після прийняття присяги архієпископ Августин окропив всіх новобранців у кількості 414 осіб святою водою.
На знак поваги та тісної співпраці командир полку полковник Копачинський В.М. нагородив архієпископа Августина відзнакою «Почесний парашутист» від імені командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Воробйова Г.П. Адже відомо, що Владика сам здійснював стрибки з парашутом.
На закінчення, знаючи, що в молодого поповнення через тиждень має відбутися перший стрибок з парашутом, Владика побажав новобранцям мужності, чистого неба з видимістю, м’ягкого приземлення та наголосив, що у десантників важливе значення мають не лише парашут за плечима та автомат на боці, а найперше – братнє плече побратима.