Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

01.11.2011. ЛЬВІВ. Архієпископ Августин взяв участь у роботі методичних зборів практичних психологів на тему «Забезпечення безпеки уболівальників під час Євро 2012»

27 жовтня, архієпископ Львівський і Галицький Августин на запрошення керівництва взяв участь у роботі методичних зборів практичних психологів на тему «Забезпечення безпеки уболівальників під час Євро 2012», які відбулись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності МНС.
Владика привітав і благословив учасників зборів. У своєму виступі він, зокрема, сказав: «Герой – це той, хто перетинає межу свого обов’язку в кращий бік. МНС-ник – вище героя, тому що воїн може і не робити подвигу, ухилитись. А МНС-ник не має такого вибору: він мусить йти на ризик, у вогонь. Герой – це воїн, який закрив собою командира, захистив однополчан, тобто боронив своїх. А МНС-ник йде рятувати, і інколи не знає того, кого він буде витягати з халепи. Може врятований виявиться нікчемою, навіть ворогом. Виходить, що з моральної точки зору, МНС-ник вищий за героя. Між іншим, одне з Імен Господа – «Спаситель» українською звучить «Рятівник», тобто навіть в самій назві вашої професії закладений її зміст. Заповідь «Немає більше від тої любові, ніж хто душу свою покладе за друзів своїх» (Іоан. 15:13), про яку мають пам’яти і воїни Збройних Сил, і правоохоронці, і прикордонники, в найбільш виразній формі реалізується лише у вашому відомстві. Вся ваша діяльність має здійснюватись під девізом безсумнівної жертовності, готовності до подвигу аж до смерті». Архієпископ Августин нагадав слова Святішого Патріарха Кирилла про те, що працівники МЧС жертовно, не очікуючи подяки рятують життя і здоров’я ближніх, допомагають постраждалим від катастроф. Вони є справжніми героями нашого часу, на яких повинна рівнятися молодь.
Прес-служба Львівської єпархії