Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

30.09.2011. ТВЄРЬ. Голова Синодального відділу з питань охорони здоров’я взяв участь у роботі Міжнародного форуму

За благословенням Проедстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України голова Синодального відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів єпископ Дрогобицький Філарет взяв участь у роботі Міжнародного форуму «Етика та милосердя лікарської спільноти». Форум проходить 29-30 вересня у місті Твєрь.
У день відкриття форуму єпископ Філарет зачитав звернення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира до учасників зібрання.
На відкритті з вітальними словами вуступили: архієпископ Тверський і Кашинський Віктор, губернатор Твєрської області А.В. Шевельов, представник Президента РФ в Центральному федеральному окрузі О.М. Голиковий, голова Спілки православних лікарів Росії ім. Святителя Луки (Войно-Ясенецького) та голова Синодального відділу з церковного благодійництва та соціального служіння РПЦ єпископ Смоленський і Вяземський Пантелеімон, котрий зачитав звернення Святійшого Патріарха Кирила та виступив із власною доповіддю. Також на відкритті була проведена церемонія внесення імені священномученика Серафима (Чичагова), митрополита Ленінградського в «Золоту Книгу Санкт-Петербурга»
Далі робота форуму проходила по трьох тематичних засіданнях, а наступного дня робота продовжилась по трьох секціях.
Секцію «Біоетичні проблеми в педіатрії, акушерстві і гінекології» очолив єпископ Філарет.
Завершився форум Пленарним засіданням де були підведені підсумки.
Сайт Львівської єпархії