Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

22.09.2011. ВІННИЦЯ. У Літинському районі вперше пройшов дитячий Хресний хід

17 вересня за благословенням митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона, у рамках проведення в єпархії року молоді, духовенством Літинського благочиння був організований та проведений Хресний хід молоді до місцевої святині — Зіновинської ікони Пресвятої Богородиці.
Близько двохсот дітей та батьків з багатьох парафій району, пройшли з молитвою п’ятикілометровий шлях від дороги Літин – Хмільник до церкви у с.Шевченково, де знаходиться чудотворна ікона.
Після подячного молебню та святкового обіду відбувся імпровізований концерт, на якому виступали самі ж учасники Хресного ходу та вчителі недільних шкіл.
«Неможливо переоцінити значення подібних заходів для духовного виховання наших дітей, — сказав один з організаторів Хресного ходу благочинний Літинського району, протоієрей Олег Макар, — дитячий труд та молитва, принесені Господу та Матері Божій, дадуть достойний плід у їхньому подальшому житті».
З прекрасним настроєм та бажанням ще не один раз прийти до Матері Божої, прославленій у Зіновинській іконі, діти та їхні батьки повернулися до своїх домівок.
Прес-служба Вінницької єпархії.
Літинське благочиння