Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

02.09.2011. ЛЬВІВ. Клірик єпархії та помічники здійснили свято першого дзвоника у Личаківській виправній колонії

На свято прибули Начальник Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань у області генерал-майор міліції М.С.Дзюдзь, заступник начальника з соціально-виховної і психологічної роботи Управління державного Департаменту з виконання покарань у області майор внутрішньої служби І.Б.Слопик, та голова відділу тюремного служіння єпархії протоієрей Володимир Шарабура, О.М.Костенко, помічник архієпископа Львівського і Галицького Августина з тюремного служіння.
Гостей приймав перший заступник начальника установи майор внутрішньої служби Р.В.Віблий
Урочиста лінійка, яка була спільною для учнів середньої школи та ПТУ, розпочалася Державним гімном України. З привітанням до присутніх звернувся М.С.Дзюдзь. У своєму слові він наголосив на важливості здобуття освіти для своїх підопічних, які до засудження часто не мали навичок суспільно корисної праці.
Засуджений Є.К.Терпак від імені учнів запевнив вчителів, що вони докладуть усіх зусиль для здобуття професії, яка після звільнення допоможе їм розпочати нове життя.
Помічник з тюремного служіння архієпископа Львівського і Галицького Августина Оксана Костенко також привітала присутніх і закликала їх повною мірою використати можливості, які надані їм для здобуття фаху.
Потім протоієрей Володимир Шарабура звершив уставний молебень на початок навчального року. співом молебень супроводжували клірики єпархії диякони Максим Тертишний і Володимир Каплун, та місіонер Олександр Бойко. Отець Володимир окропив всіх святою водою.
Під молитовний спів «Боже Великий єдиний, нам Україну храни … » учні вирушили до місця навчання.