Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

Служение Предстоятеля УПЦ

11.07.2011. КИЇВ. Священнослужителі міста Києва привітали Предстоятеля
10 липня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі священнослужителі міста Києва привітали Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з 45-річчям архієрейського служіння.
Звертаючись від імені столичного духовенства до Блаженнішого Митрополита Володимира, благочинний міста Києва професор протоієрей Віталій Косовський побажав Блаженнішому владиці многих літ життя, кріпості сил і Божої допомоги у нелегкому служінні на благо Святої Православної Церкви та народу України.
Сайт Київської Митрополії

13.07.2011. КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви прийняв голову Нацбанку України
11 липня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі прийняв голову Національного Банку України Сергія Арбузова.
Сергій Геннадійович привітав Блаженнішого Владику із 45-річчям архієрейської хіротонії та присвоєнням звання «Героя України» та підніс у дар нещодавно випущений Нацбанком пам`ятний сувенір «Грошова одиниця України».
Також у ході розмови сторони обговорили питання популяризації вітчизняних святинь шляхом випуску серії колекційних монет.

12.07.2011.КИЕВ. На Петра и Павла Блаженнейший Митрополит отслужил литургию
В день памяти святых первоверховных апостолов Петра и Павла на площади перед Успенским собором Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры была отслужена Божественная литургия.
Богослужение возглавил Предстоятель Украинской Православной Церкви Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Владимир в сослужении митрополита Вышгородского и Чернобыльского Павла, архиепископов: Белоцерковского и Богуславского Митрофана, Уманского и Звенигородского Пантелеимона, Бориспольского Антония, ректора Киевской духовной академии и семинарии, епископов: Ивано-Франковского и Коломыйского Пантелеимона, Яготынского Серафима, Речицкого Леонида (Белорусская Православная Церковь), Броварского Феодосия и Шепетовского и Славутского Дионисия, а также братий Лавры в священном сане.

14.07.2011. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир висловив співчуття Святішому Патріарху Кирилу у зв’язку із аваріями літака та теплоходу
Предстоятель УПЦ Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України направив листа Святішому Патріарху Кирилу, в якому висловив співчуття у зв’язку із аваріями літака АН-24 у Томській області та теплоходу «Булгарія» на Волзі.
Его Святейшеству, Святейшему Кириллу,
Патриарху Московскому и всея Руси
Ваше Святейшество!
От имени всей полноты Украинской Православной Церкви примите наши искренние слова сочувствия и поддержки в связи с крушением самолета АН-24 в Томской области и кораблекрушением теплохода «Булгария» на Волге.
В эти тяжелые минуты очень сложно найти слова утешения. Силы придает только вера и упование на милость Божию.
Желаем всем родным и близким погибших мужества и сил перенести утраты.
Молимся Господу о скорейшем выздоровлении пострадавших.
Вечная память всем, чьи жизни унесли эти страшные катастрофы.
Сыновне
†Владимир
Митрополит Киевский и всея Украины,
Предстоятель Украинской Православной Церкви

19.07.2011. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир привітав Голову Київської обласної держадміністрації з Днем народження
Голові Київської обласної державної адміністрації
А.Й. Присяжнюку
Шановний Анатоліє Йосиповичу!
Прийміть Наші щирі слова вітання з Днем народження!
Щиро дякуємо Вам за добре ставлення та розуміння проблем Української Православної Церкви. Ваша щоденна турбота, добрі наміри та підтримка нехай будуть запорукою Вашого успіху та процвітання на майбутнє.
Бажаємо Вам Божої допомоги в трудах, високих здобутків, успіхів, натхнення та самовідданості для нових звершень на благо нашої країни та народу!
Прикликаємо на Вас Боже благословення.
З повагою,
† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

25.07.2011. КИЇВ. Предстоятель звершив літургію в Києво-Печерській Лаврі
24 липня, у день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Йому співслужили: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископи Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та Бориспільський Антоній, єпископи Васильківський Пантелеімон та Дрогобицький Філарет, а також насельники монастиря у священному сані.

27.07.2011. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир висловив співчуття з нагоди трагедії в Норвегії
22 липня на острові Утойя та в місті Осло (Норвегія) сталися терористичні акти, в результаті яких загинула 91 людина.
У зв’язку з цим Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Володимир висловив співчуття Надзвичайному та повноважному послу Королівства Норвегія в Україні Пану Олаву Берстаду у зв’язку з загибеллю мирних жителів.
Його Високоповажності,
Надзвичайному та повноважному
послу Королівства Норвегія в Україні
Пану Олаву Берстаду
Вельмишановний пане Посол!
З відчуттям глибокого суму ми сприйняли звістку про трагедію, що сталася внаслідок стрілянини у молодіжному таборі на острові Утойя під Осло, в результаті якої мали місце чисельні людські жертви.
Ми щиро розділяємо скорботу з народом Норвегії. Немає і не може бути ніяких виправдань безжалісним, нелюдським діянням, що забрали людські життя.
Молимось милосердному Богу про спокій душ загиблих, зцілення ран постраждалих та про те, щоб подібні злодіяння ніколи не повторювались.
З глибокою повагою,
† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

28.07.2011. МОСКВА. «Православная энциклопедия поздравила Предстоятеля УПЦ
28 июля, в день памяти св. равноапостольного князя Владимира, Крестителя Руси, Предстоятель Украинской Православной Церкви Митрополит Киевский и всея Украины Владимир отмечает День тезоименитства. По этому случаю поздравление Блаженнейшему Владыке, члену Наблюдательного Совета Церковно-научного центра «Православная Энциклопедия» направил его руководитель С.Л.Кравец:
Его Блаженству, Блаженнейшему Владимиру, Митрополиту Киевскому и всея Украины.
Ваше Блаженство, дорогой Владыка Владимир!
От лица сотрудников Церковно-научного Центра «Православная Энциклопедия» сердечно поздравляю Вас с Днем тезоименитства — днем памяти святого равноапостольного великого князя Киевского Владимира, Крестителя Руси.
Мы искренне признательны Вам, Ваше Блаженство, за поддержку и содействие которые Вы оказываете «Православной энциклопедии», прежде всего, как Предстоятель Украинской Православной Церкви, но также и как видный православный богослов.
Стало уже традиционным, что в дни, когда отмечается Ваше тезоименитство, Первосвятительский визит на Украину совершает Святейший Патриарх Московский и всея Руси Кирилл. Тем самым зримо запечатлевается единство Русской Церкви и братских русского и украинского народов, в созидание которого Вы, дорогой Владыка Владимир, внесли поистине неоценимый вклад.
Молитвенно желаем Вам помощи Божией и предстательства св. равноапостольного великого князя Владимира в несении исключительно ответственного служения Предстоятеля Украинской Православной Церкви.
С уважением, С.Л.Кравец, руководитель Церковно-научного Центра «Православная Энциклопедия»

30.07.2011. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир прийняв групу паломників Кіпрської Православної Церкви
29 липня Блаженніший Митрополит Володимир у своїй предстоятельскій резиденції в Києво-Печерській Лаврі прийняв паломників із Кіпрської Православної Церкви. Делегацію очолював митрополит Тамаса і Орині Ісайя.
Гості привітали Блаженнішого Владику з Днем Ангела, а також подякували йому за теплий прийом, що було надано їм в Україні.
Насамкінець Предстоятель Української Православної Церкви благословив паломників і вручив їм пам’ятні подарунки.

29.07.2011. МОСКВА. Святейший Патриарх Кирилл выразил соболезнования Блаженнейшему Митрополиту Владимиру в связи с трагедией на шахте «Суходольская-Восточная» в Луганской области.
Его Блаженству, Блаженнейшему Владимиру,
Митрополиту Киевскому и всея Украины
Ваше Блаженство, дорогой Владыка!
Болью отозвалась в моем сердце трагическая весть о взрыве на шахте «Суходольская-Восточная» в Луганской области.
Разделяя горечь утраты и скорбя о погибших, возношу молитвы ко Всемилостивому Создателю, дабы Он принял души их в Свои небесные обители. Да исцелит Господь страждущих и да укрепит врачей и спасателей в их нынешнем нелегком служении.
Призываю полноту Украинской Православной Церкви оказать необходимую помощь семьям погибших, равно как и пострадавшим при взрыве. Да будет сей подвиг милосердия благоприятен перед Богом.
С любовью во Христе
†Кирилл,
Патриарх Московский и всея Руси