Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

17.11.2010. КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до Президента України у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Податкового кодексу

ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ЯНУКОВИЧУ В.Ф.
№ 1671
16 листопада 2010 р.
Шановний Вікторе Федоровичу!
Протягом останніх місяців вірні Української Православної Церкви висловлюють занепокоєння у зв’язку з обговоренням Верховною Радою України проекту Податкового кодексу України.
Оскільки питання щодо механізму обліку фізичних осіб-платників податків викликає в церковному середовищі дискусії, які загрожують громадському спокою, вважаю своїм пастирським обов’язком звернутися до Вас, шановний Вікторе Федоровичу, з наступним проханням ― враховуючи позицію Української Православної Церкви, зафіксовану в її офіційних документах (рішеннях Священного Синоду від 19.05.1998 р. та від 29.12.2003 р.), передбачити у Податковому кодексі України можливість для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номеру облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідні органи державної податкової служби, здійснювати їх облік виключно за прізвищем, ім’ям, по батькові.
Прикликаємо на Ваші труди Боже благословення.
3 глибокою повагою,
† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви