Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

16.11.2010. КИЇВ. На Софіївській площі освячено 116 патрульних автомобілів і технічні засоби контролю порушень на дорогах

13 листопада священнослужителі Української Православної Церкви на запрошення керівництва УДАІ ГУМВС України в м. Києві взяли участь в урочистих заходах Департаменту.
Єпископ Васильківський Пантелеімон, вікарій Київської Митрополії, благочинний Васильківського району протоієрей Андрій Гоєнко та заступник голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України (співпраця з ДДАІ МВС України) ієрей Олександр Гайдай освятили 116 патрульних автомобілів та технічні засоби контролю для виявлення порушень на дорогах: алкотестери «Драгер», лазерні вимірювачі швидкості «Арена», системи відео фіксації з розпізнаванням державних номерних знаків.
Начальник Департаменту ДАІ МВС України генерал-майор міліції В.Лозовий у своїй промові подякував Міністру за підтримку і забезпечення підрозділів Державтоінспекції службовими автомобілями та необхідними технічними засобами контролю.
Нагадаємо, в травні 2010 року Українська Православна Церква та Міністерство внутрішніх справ України підписали угоду про співпрацю.