Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

17.06.2010. КИЇВ Відбулася презентація Концепції розвитку церковно-державних відносин в галузі соціальної політики

16 червня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням керівника Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякона Сергія Косовського.
У ході зустрічі розглядалися питання співпраці Міністерства праці та соціальної політики України та Церкви у здійсненні спільних соціальних програм та проектів, спрямованих на надання допомоги нужденним.
Окрім цього були розглінуті такі питання: зміна податкового законодавства на користь благодійників, запровадження загальнообов’язкової цивільної служби для молоді та запровадження в Україні «Національного дня милосердя».
Організатором заходу виступив Синодальний відділ благодійності і соціального служіння Української Православної Церкви.
У зустрічі взяти участь: заступник Міністра праці та соціальної політики України Андрій Черкасов, голова Синодального відділу релігійної оствіти та катехізації УПЦ єпископ Макарівський Іларій, голова Синодального Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, голова Синодального відділу «Місія Церква і медицина» протоієрей Геннадій Батенко, заступник голови Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї протоієрей Олег Мельничук, керівник соціальних проектів УПЦ протодиякон Іоан Діденко та інші.
Зрештою, на засіданні було прийнято рішення про підписання у майбутньому угод між Українською Православною Церквою та міністерствами, що працюють у соціальній сфері, зокрема, із міністерством праці та соціальної політики України.