Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. У день Собору Пресвятої Богородиці Предстоятель УПЦ звершив Божественну літургію у Флорівському монастирі


8 січня, у день Собору Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Флорівському жіночому монастирі.

Предстоятелю співслужили вікарії Київської єпархії єпископ Ірпінський Лавр та єпископ Бородянський Марк, гості обителі у священному сані та духовенство монастиря. За богослужінням молилась настоятелька обителі ігуменя Євлампія (Єлисейкіна) із сестрами монастиря.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після сугубої єктенії Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію монаха Севастіана (Скорохода), студента II курсу магістратури Київської духовної академії.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення. Після богослужіння Блаженніший владика привітав насельниць монастиря та вірян з Різдвом Христовим та благословив паству.