Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БАНЧЕНИ. У медичному центрі при монастирі виконали першу складну операцію на серці


5 серпняу медичному центрі «Клініка святителя Луки» при Вознесенському чоловічому монастирі у Банченах заслужений лікар України кардіохірург Борис Михайлович Тодуров виконав першу операцію на серці. Про це директор Інституту Серця МОЗ України Борис Тодуров розповів на своїй сторінці у Facebook.

Допомагали відомому кардіохірургу провести операцію на відкритому серці команда Інституту Серця МОЗ України та лікарі Клініки святителя Луки.

Пацієнтку, яка не мала можливості їхати до Києва на лікування, було прооперовано повністю безплатно, коштом медичного центру при Банченському монастирі.

«Дуже сподіваюся, що це був тільки перший крок і що у цій лікарні ми започаткуємо нову хвилю кардіохірургічних операцій», — зауважив Борис Михайлович.

У своєму відеоогляді після операція кардіохірург подякував усім причетним до успішного проведення операції, зокрема вікарію Чернівецької єпархії єпископу Новоселицькому Клеопі (Мігаєсі), який здобув медичну освіту в університеті міста Клуж-Напока (Румунія) та опікується клінікою свт. Луки.