РІВНЕ. Форум молоді «Синай» відбувся у Гощанському благочинні
26.07.2023
announcement1, news, Церковь и общество
![Снимок экрана от 2023-07-26 17-13-33](http://pravoslavye.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/Снимок-экрана-от-2023-07-26-17-13-33-300x199.png)
Понад 60 молодих людей взяло участь у молодіжному форумі “Синай”, який вперше провели у Гощанському благочинні. Про це повідомляє пресслужба Рівненської єпархії УПЦ.
24 липня 2023 року, у день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги, з благословіння керуючого Рівненської єпархії Високопреосвященнішого архієпископа Рівненського та Отсрозького Пимена у селі Бочаниця відбувся перший форум Гощанського благочиння “Синай”.
У заході взяли участь 60 учасників віком від 14 до 27 років. Основна тема форуму була присвячена християнській сім’ї у сучасному світі.
Як розповідають організатори, розпочався день з прохального молебню перед доброю справою, після чого форум розпочав роботу та проходив у формі діалогу. Священники розповідали про християнське бачення сім‘ї, про те, якою повинна бути сім‘я і як правильно її збудувати. Молодь запитувала, цікавилась, просила поради у священників.
Після обіду юнаки та дівчата змогли проявити свої таланти та здібності в імпровізаційних сценках та невеликій естафеті.
Закінчився форум подячним молебнем після якого благочинний гощанського округу протоієрей Михаїл Петров вручив дітям пам’ятні грамоти та книги.