ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Архієпископ Віктор освятив автомобіль для потреб ЗСУ
25.04.2023
news, Летопись епархий
![Снимок экрана от 2023-04-25 21-24-31](http://pravoslavye.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Снимок-экрана-от-2023-04-25-21-24-31-300x187.png)
24 квітня, духовенство, віряни та волонтери Красилівського благочиння Хмельницької єпархії передали автомобіль для потреб Збройних сил України (102 бригади).
Архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор на території храму с. Волиця Красилівського району, у співслужінні благочинного протоієрея Віталія Дунець, настоятеля храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Волиця протоієрея Василія Хилюк та настоятеля храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Щиборівка протоієрея Володимира Горенко, звершив чин освячення автомобіля, підніс молитву за воїнів-захисників України, за мир в нашій державі.
Передаючи автомобіль військовослужбовцям, архієпископ Віктор звернувся до всіх присутніх зі словом, у якому наголосив, що лише перебуваючи у єдності та творячи добро, ми здатні здобути перемогу.