Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. Блаженнійший Митрополит Онуфрій очолив престольне свято Миколаївського храму Покровського монастиря


19 грудня, у день пам’яті святителя Миколая чудотворця, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну лiтургiю у Миколаївському соборі Покровського жіночого монастиря Києва.

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Бородянський Марк, духовенство монастиря і гості у священному сані.

За богослужінням молилась настоятелька Свято-Покровського монастиря ігуменя Калісфенія та сестри обителі.

Після читання святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією помолились про мир на нашій землі, позбавлення від ворога та за українських захисників. Також була піднесена заупокійна молитва про новоспочилого єпископа Інокентія, приснопам’ятну ігуменю Маргариту зі сестрами монастиря та спочилих воїнів.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив ієрейську хіротонію студента 4 класу Київської духовної семінарії диякона Олександра Гуцуляка. Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній висвятив у диякона студента II курсу магістратури Київської духовної академії Михайла Зеленяка.

Богослужіння завершилось чином славлення перед іконою святителя Миколая. Блаженніший владика привітав вірян зі святом та благословив усіх.