Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

КИЇВ. ВРЦіРО закликає Президентів України та Росії до обміну всіх полонених, як кроку до деескалації ситуації


«Промовистим вираженням доброї волі сторін до врегулювання ситуації дипломатичним шляхом могла б стати фактична реалізація угоди про обмін утримуваних у зв’язку з конфліктом осіб на раніше обумовлених у рамках Нормандського формату умовах».

З таким закликом Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій звернулася до Президента України та Президента Російської Федерації. Про це повідомляє сайт irs.in.ua.

«Зважаючи на спроби міжнародного співтовариства забезпечити відновлення переговорів у рамках Нормандського формату, закликаючи всіх учасників процесу виявити рішучість і докласти необхідних зусиль для здійснення обміну утримуваних у зв’язку з конфліктом осіб як першого кроку в процесі реалізації всеосяжної стратегії деескалації існуючого конфлікту, звертаємось до вас із проханням невідкладно вжити всіх необхідних дій для звільнення заради милосердя та з гуманітарних міркувань усіх утримуваних осіб», — йдеться у зверненні.

Всеукраїнська Рада церков і релігійних організацій також закликала Володимира Зеленського та Володимира Путіна «докласти всіх можливих дипломатичних зусиль для того, щоб не допустити жахливого кровопролиття на нашій землі, яке залишить незгладимий слід на багато поколінь, але прагнути до досягнення міцного справедливого миру між нашими країнами».