Україна Православна

...

Официальный сайт Украинской Православной Церкви

БЕЛГРАД. Проректор Київської духовної академії В.Бурега виступив на Міжнародній конференції


23 листопада розпочала роботу Міжнародна наукова конференція «Зв’язок часів: підсумки та перспективи». Форум присвячений 100-літньому ювілею Руської Православної Церкви Закордоном (РПЦЗ). Організаторами конференції виступили Архів Сербської Православної Церкви та інтернет-портал «ROCOR STUDIES. Питання історії Руської Закордонної Церкви».

Перед початком роботи конференції було звершено панахиду за спочилими ієрархами, священиками, ченцями та мирянами Руської Православної Церкви Закордоном.

З привітаннями до конференції звернулися Святіший Патріарх Сербський Порфірій, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, Високопреосвященніший митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський, Первоієрарх Руської Православної Церкви Закордоном Іларіон та декан Свято-Троїцької духовної семінарії у Джорданвіллі М. Ю. Шидловський. В роботі конференції беруть участь науковці з Росії, України, Білорусі, Сербії, Сполучених Штатів Америки, Канади та Австралії.

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, участь в роботі наукової конференції в Белграді узяв проректор з науково-богословської роботи професор Володимир Вікторович Бурега. Він представив на форумі доповідь на тему: «Служіння митрополита Антонія (Храповицького) на Київській кафедрі (1918-1919)».

Міжнародна наукова конференція у Белграді продовжить свою роботу до 25 листопада.
Сайт КДАіС